Keratynowe prostowanie włosów

salon fryzjerski poznań

Piękne, zdrowe, lśniące i dobrze wyglądające włosy to marzenie każdej kobiety, niestety czasami bardzo trudno jest osiągnąć taki efekt. Wówczas z pomocą przychodzi nam dobry salon fryzjerski, Poznań (więcej) jest miastem w którym możemy znaleźć wiele profesjonalnych salonów fryzjerskich gdzie najlepsi specjaliści zajmą się stanem naszych włosów i doprowadzą do ich znacznej poprawy.

Keratynowe prostowanie włosów zabieg do którego cały czas wracamy

Jednym z zabiegów który od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem w śród polek jest keratynowe prostowanie włosów. Chociaż zabieg ten w ostatnich latach zostaje wyparty przez szereg innych nowocześniejszych zabiegów jak np.  botoks na włosy czy nanoplastia włosów to i tak cieszy się dużą popularnością i wiele pań cały czas powraca do tego zabiegu.

Zabieg keratynowego prostowania włosów polecany jest przede wszystkim paniom których włosy są szczególnie zniszczone, trudne do ułożenia i puszące się. Jednak zabieg ten może być śmiało stosowany na każdym rodzaju włosów. Z zabiegu śmiało mogą korzystać także panie które posiadaj a włosy kręcone, ponieważ jednym z efektów keratyny jest wygładzenie i wyprostowanie włosów, co jest dodatkowym atutem tego zabiegu.

Po zabiegu włosy są gładkie lśniące, a przede wszystkim również wzmocnione i odbudowane od wewnątrz. Warto również podkreślić, że keratyna jest naturalnym budulcem naszych włosów. Podczas zabiegu nakładany jest na włosy środek z wysoką zawartością keratyny następnie zostaje on wprasowany w głąb włosa, w efekcie łuski włosa otwierają się a keratyna wnika w głąb włosa uzupełniając oraz odbudowując strukturę włosa.

Zabieg ten możemy przeprowadzić w każdym profesjonalnym salonie fryzjerskim, jest również możliwość wykonania go samemu w warunkach domowych. Jednak jeżeli chcemy aby efekt zabiegu był taki jakiego oczekujemy warto oddać się w ręce specjalisty, który również w odpowiedni sposób przygotuje nasze włosy do zabiegu, a następnie przeprowadzi zabieg za pomocą najlepszych środków.

Leave your comment

<