Leasing telefonu na firmę – rozwiązanie na miarę XXI wieku!

iphone leasing

Jeśli chodzi o leasing telefonu na firmę, jest to doskonała opcja, aby sfinansować koszt użytkowania nowoczesnego smartfona na potrzeby firmowe. Dzięki temu jako przedsiębiorca nie musisz wydawać ogromnych pieniędzy na zakup nowoczesnego urządzenia mobilnego, które w dzisiejszych czasach może kosztować nawet do kilku tysięcy złotych. Zastanawiasz się, jak pokryć koszty zakupu iPhone? Leasing takiego urządzenia raczej nie będzie dużym miesięcznym wydatkiem. Możesz podpisać umowę leasingu lub wynajmu sprzętu na rok lub dwa lata, a po tym czasie zwrócić sprzęt i wybrać nowszy model.

Zanim zdecydujesz się na leasing telefonu na firmę, koniecznie wybierz firmę, która sfinansuje takie przedsięwzięcie dla Ciebie. Możesz też zdecydować się na wynajem sprzęty, dzięki czemu zyskasz naprawdę wiele, a mianowicie:

  • krótką umowę zawieraną na 12 miesięcy lub dłużej, w zależności od potrzeb,
  • dostęp do nowego sprzętu z opcją wymiany już po 6 miesiącach użytkowania,
  • niskie koszty finansowania korzystania z nowoczesnego smartfona,
  • rozliczenie na podstawie faktury VAT.

Uwielbiasz telefony iPhone? Leasing, jak i wynajem urządzenia jest dość rozsądną opcją, szczególnie jeśli chcesz ograniczyć wydatki firmowe. Leasing telefonu na firmę nie wymaga uiszczenia opłaty początkowej, a całkowite koszty zostaną rozbite na równe, miesięczne raty, co na pewno nie będzie obciążeniem dla firmowego budżetu.

Leave your comment

<